BLOGDünyanın En Yetenekli Toz – Gaz – Hava Örnekleme Pompası Güncellendi

Gilian yazılımının son güncellemesi Gilian CONNECT, kullanıcıların eski verilerini aktararak rapor, analiz ve arşiv işlemlerine yeni ve gelişmiş Gilian yazılımıyla devam etmesine olanak sağlıyor.

Numune verilerini derleme, rapor oluşturma ve birden fazla pompayı organize etme işlemlerinde Gilian CONNECT iş güvenliği uzmanlarının bir numaralı yardımcısıdır. Görevleri otomatik olarak sıraya koyarak, veri yönetimini kolaylaştırır. Ölçüm birimlerinden rapor şablonları oluşturmaya, yazılımın tüm özelliklerini kullanıcının ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebilirsiniz.

iOS ve Android uyumlu yazılıma aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:Windows işletim sistemine uyumlu yazılım için aşağıdaki Google Drive linkini kullanabilirsiniz:Web sitemizde bulunan tüm yazılar ve görseller www.novel.com.tr yazarlarına aittir. Web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi, kitap vb.) kullanılamaz. Haklarımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen hükümlerle korunmaktadır.


Not: Kullanılan tüm görseller telif hakkı sahiplerine ait olabilir. Görseller “Creative Commons” (CC0) lisansı kapsamındadır.