ÜRÜNLERİMİZ

İş Güvenliği ve Çevresel Ölçüm CihazlarıGilian BDXII

Hava Örnekleme Pompası
(Asbestos ve Ağır Metal Örneklemeleri için)

Ürün Özellikleri
 • Yüksek Akışlı Kişisel Hava Örnekleme Pompası
  Kompakt, basit ve kolay kullanımlıdır. Kişi üzerinde rahatlıkla taşınabilecek şekilde dizayn edilmiştir. 500-3000 ml/dk akış aralığına sahiptir.

 • Asbest ve Ağır Metal Örneklemelerinde Uzman
  Gilian BDX-II, NIOSH 7400 ve OSHA standartları referans alınarak dizayn edilmiş bir pompadır. Ayrıca ağır metal örneklemeleri için de NIOSH 7082, 7105 veya 7300 standartlarını referans olarak almaktadır. Bu ölçümler haricinde tüm toz örneklemelerinde kullanılabilir.

 • Gelişmiş NiMH Batarya ve Gövde Yapısı
  Gilian BDX-II gelişmiş bataryası sayesinde 10 saat süreyle çalışabilir. Kapalı akış ayarı ve açma kapama tuşu bölmesi, pompayı toz, kir ve nemden korur, pompaya yetkisiz bir müdahale yapılmasını engeller.

 • Kolay Kalibrasyon Özellikleri
  Akış Ayarı ve kalibrasyon için özel adaptör veya kurulum gerektirmez, tüm akış kalibratörlerine uyumludur, üzerindeki tuşlar sayesinde kalibrasyon işlemi saniyeler içerisinde yapılır. Kalibrasyon işleminden sonra atmosferik koşullar değişse dahi kalibrasyonu korur.

 • Kompakt, Hafif, Sağlam ve Ekonomik Pompa
  Gilian BDX-II rakip pompaların aksine oldukça uzun ömürlü, basit kullanımlı pratik bir hava örnekleme pompasıdır. Geleneksel pompaların aksine, ufak boyutları sayesinde kişi üzerinde taşırken zorlanmaz. Güvenilirlik ve ölçüm hassasiyetinden ödün vermeden yüksek fiyatlı hava örnekleme pompalarına ekonomik bir alternatif sunar. Bütçe dostu, ekonomik bir pompadır.

 • Teknik Özellikler
  Akış Aralığı 500-3000cc/dk (0.5Litre-3.0Litre/dakika)
  Hassasiyet ±%5
  Batarya Ömrü 10 saat
  Ağırlık 595g
  Uygunluklar UL onaylı