ÜRÜNLERİMİZ

İş Güvenliği ve Çevresel Ölçüm CihazlarıTSI AirAssure™ IAQ

İç Hava Kalitesi İzleme Cihazı

İç Mekanların Hava Kalitesini Tespit Etmek
Yeni TSI AirAssure™ IAQ İç Hava Kalitesi İzleme Cihazı, iç hava kalitesi ölçümüne büyük yenilikler getiriyor. Seçilen gazların gerçek zamanlı takip ve uyarısını yapan AirAssure, bu sonuçlara bulut teknolojisi üzerinden kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede kullanıcıların, keyiflerini hiç bozmadan yaşadıkları veya çalıştıkları binanın hava kalitesine dair gelişmeleri izlemelerine ve yönetmelerine izin veriyor. Üstelik, istenildiği takdirde cihazdan gelen sonuçları internet bağlantısı üzerinden istenilen kişilerle paylaşmak da mümkün.

Ürün Özellikleri
 • Kurulum ve Kullanım Kolaylığı
  TSI AirAssure™ IAQ İç Hava Kalitesi İzleme Cihazı, 10 dakika gibi çok kısa bir sürede kolayca kurup hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Üstelik kullanıcı dostu ön panel sayesinde cihazın tüm özelliklerini öğrenip etkin bir şekilde kullanmak için birkaç dakika yeterli olacaktır. Böylelikle yaşam alanınızın kalitesini vakit kaybetmeden öğrenebileceksiniz.

 • Uzaktan Erişim Ayrıcalığı
  Rahatınızı hiç bozmadan TSI AirAssure™ IAQ İç Hava Kalitesi İzleme Cihazının yaptığı ölçüm ve analizlere bakabilir, yeni parametreler oluşturabilirsiniz. Apartman yöneticisi veya işyeri sahibi iseniz, bu verileri binanın tüm bileşenleriyle yine kolayca paylaşabilirsiniz.

 • Kullanıma Bağlı Özelleştirme İmkanı
  Kendinizin belirleyeceği sınır değerler ve aralıklarda alarm verecek şekilde TSI AirAssure™ IAQ İç Hava Kalitesi İzleme Cihazını özelleştirebilirsiniz. Bu şekilde, farklı dinamikleri olan alanların birbirinden farklı ihtiyaçlarını tek bir cihazla giderebilirsiniz.

 • Ürün Dokümanları
 • TSI AirAssure™ IAQ Teknik Özellikler

 • TSI AirAssure™ IAQ Ürün Broşürü

 • Teknik Özellikler
  Tespit Edilen Gazlar CO, NO2, SO2, tVOC, CO2, H2CO
  Çalışma Sıcaklığı 0 – 60 oC
  Çalışma Nemi 0 – 100% RH
  Güç Gereksinimi 24VAC, 50/60 Hz,
  AC/DC Adaptör Girişi 100 - 240VAC, 50 - 60Hz
  AC/DC Adaptör Çıkışı: 5VDC
  Boyutlar 171mm x 89mm x 33mm
  Ağırlık 0.23 kg