ÜRÜNLERİMİZ

İş Güvenliği ve Çevresel Ölçüm CihazlarıTSI Soundpro Serisi

Ses-Gürültü Ölçüm ve Analiz Cihazı
Çevresel Gürültü Yönetmeliklerine Tam Uygunluk, Tip-1 Mikrofon Seçenekleri ve 1/1-1/3 Oktav Band Analiz İmkanı, İşletmeler için Gürültü Haritası

Ürün Özellikleri
 • Gelişmiş Gürültü Analiz ve Ölçüm Cihazı
  TSI Quest Soundpro serisi cihazlar, uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiş ve farklı opsiyonları ile gerekli şartları karşılayabilen gürültü analizörleridir. Yüksek hassasiyetli Tip-1 ve Tip-2 mikrofon seçenekleri, eş zamanlı A, C ve Z frekans aralığı, Yavaş, Hızlı ve Çok Hızlı reaksiyon süresi, 10dB-140dB arası seçilebilir eşik limitleri, 1/1 1/3 oktav band analizi, aynı cihaz ile aynı anda iki ayrı ses seviyesi ölçümü gibi gürültü analiz cihazında bulunması gerekli parametreler mevcuttur. Ayrıca farklı uygulamalar için akustik spektral grafikler ve ses yayını (anons)-net anlaşılabilme özelliği gibi üstün ek özellikler mevcuttur.

 • Kullanıcı Dostu Arayüz ile Kolay Kullanım
  Soundpro cihazlarında, muadil analizör cihazların aksine, cihazın rahat şekilde kontrol edilmesini sağlamak amacıyla geniş LCD ekran ve cihazın kolay kullanılabilirliği için kolay menü sistemi mevcuttur. Ayrıca tüm Quest cihazlarının kolay biçimde yönetimini sağlayan DMS yazılımı ile tam uyumludur. Ayrıca oktav band analizi gösterimi sağlamak amacıyla 1/1 ve 1/3 Oktav bant grafik ekranları mevcuttur. Quest Soundpro cihazları gelişmiş programlanabilme ve seviyeye bağlı durdur-başlat özellikleri ile donatılmıştır.

 • Soundpro Dış Alan Ölçüm Sistemi (Outdoor Measuring System - OMS)
  Soundpro cihazları çevresel ölçümler için dış ortamda da uzun süreli ölçüm yapabilir ve çevresel ölçüm analizi sağlayabilir. Bu gibi çalışmalar için OMS sistemi geliştirilmiştir. OMS, cihazı olumsuz dış etmenlere karşı (rüzgar, yağmur, kimyasal, partikül, hırsızlık gibi) korumayı amaçlayan, uzun süreli çalışma için gerekli gücü sağlayan gelişmiş bir sistemdir. OMS sistemiyle cihaz 150saatten fazla (1hafta) sürekli ölçüm gerçekleştirebilir. (Daha uzun çalışmalar için ek batarya sağlanabilir) OMS yapısı; paslanmaz çelik, ABS ve polimerik yapıdadır, güvenlik amaçlı özel kilit sistemiyle donatılmı özel dizayn ve işlem sonunda kolay taşıma sağlayan çantası mevcuttur.

 • Ürün Dokümanları
 • İngilizce DMS Yazılım Kullanım Kılavuzu

 • İngilizce Ürün Grubu Broşürü

 • İngilizce Broşür

 • İngilizce SD Kart Takma Kılavuzu

 • İngilizce Kullanım Kılavuzu

 • Orijinal web sitesini ziyaret edebilirsiniz    
  Teknik Özellikler
  Standartlara Uyum CE sertifikalı, IEC 61326-1, IEC 61672-1, ANSI S1-4, ANSI S1.43, IEC 61260, ANSI S1.11, IEC61010-1, IEC 60268-16-ses anlaşılabilirlik opsiyonuyla
  Çalışma Sıcaklığı ve Nem -10°C ile +50°C arasında, Nem: %10 - 90 RH
  Ölçüm Parametleri SPL, Lmax, Lpik, Leq, Lavg, SEL, LN(L1-L99), TWA, Taktm, Dose
  Toplam Ölçüm Aralığı 0 - 140 db
  Toplam Dinamik Ölçüm Aralığı 120 db
  Cihaz Ağırlığı 0.54kg (Batarya dahil)
  Uzatma Kablosu 15m (Sinyal kaybı olmadan)